Op stap / Projecten 2018-06-26T09:54:15+00:00

Zoals elk jaar na het schoolfeest, trekken onze leerlingen naar het rusthuis in Drogenbos om daar hun dansjes nog eens te tonen. Het mooie weer zorgde ervoor dat ze buiten konden optreden. Het werd een leuke dag voor jong en oud…

Op woensdagnamiddag 23 mei ging de voorstelling “Zand” door op het speelplein in Drogenbos. Een zonnige dag op het strand. Wat doe je? Zandkastelen bouwen of boekjes lezen? Wat als dat bouwen je lezen verstoort? Of stoort het lezen net het bouwen? Een beeldende voorstelling over bouwen en stukmaken, over grenzen bepalen en durven te verleggen, over alles denken te weten maar toch verwonderd raken.

Na al dat oefenen was het eindelijk tijd voor de grote fietstocht. Het was een zware rit met veel berg op en berg af, maar iedereen heeft deze uitgereden. De politie zorgde voor begeleiding, samen met heel wat ouders, waarvoor onze dank. Het was een leuke dag.

Met het mooie weer van de voorbije week werd er op woensdagnamiddag een buitenspeeldag georganiseerd. Op het pleintje tegenover het gemeentehuis in Drogenbos stond er een groot springkasteel, een klimmuur en werden er ook nog verscheidene andere spelletjes voorzien. Het werd een hele leuke namiddag…

Om kinderen die thuis geen Nederlands spreken de kans te geven het Nederlands te oefenen, ging er bij ons op school de activiteit ‘Spelen in het Nederlands’ door. Tijdens deze woensdagnamiddag konden ouders of grootouders met hun kinderen allerlei spelletjes in het Nederlands spelen…